URNIKI LJUBLJANA 2017/2018

//URNIKI LJUBLJANA 2017/2018
URNIKI LJUBLJANA 2017/2018 2017-08-21T14:33:35+00:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
10:00
Joga
10:00
11:00
Andreja
ZLATA LETA
50 plus
10:00
11:00
Urška
Joga
10:00
11:00
Andreja
ZLATA LETA
50 plus
10:00
11:00
Urška
Praznovanje rojstnih dni
10:00
22:00
Praznovanje rojstnih dni
10:00
18:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Hip-hop 2
11+ let
15:30
17:00
Anja
Breakdance 2
8+ let
15:30
17:00
Kamenko
Hip-hop 2
11+ let
15:30
17:00
Anja
Breakdance 2
8+ let
15:30
17:00
Kamenko
16:00
17:00
Hip-hop 1
6-10 let
17:00
18:00
Anja
Mini balerina
3-5 let
17:00
17:45
Neja

Balerina Tina
6 plus let
17:45
18:45
Neja

Funkcionalna vadba za zdravo telo
ZBIRAMO PRIJAVE
18:45
19:45

Družabni 1
19:45
21:15
Jože Kukman
Hip-hop 1
6-10 let
17:00
18:00
Anja
Breakdance 1
6+ let
17:00
18:00
Kamenko
POLE DANCE
17:00
18:15
Anja Šivic

KIDS Pole
6+ let
18:15
19:15
Anja Šivic
18:00
Maxi dance
3-6 let
18:00
18:45
Anja

Pilates
18:45
19:45
Ajda Kolman
KIDS Pole
6 + let
18:15
19:15
Anja Šivic

POLE DANCE
19:15
20:30
Anja Šivic

POLE DANCE
20:30
21:45
Anja Šivic
Maxi gimnastika
3-6 let
18:00
18:45
Urška

Funkcionalna vadba za zdravo telo
ZBIRAMO PRIJAVE
18:45
19:45

Družabni 2
19:45
21:30
Jože Kukman
19:00
20:00
POLE DANCE
20:00
21:15
Anja Šivic
Funkcionalna vadba za zdravo telo
ZBIRAMO PRIJAVE
20:30
21:30
21:00

Ponedeljek

  • Joga
    10:00 - 11:00
  • Hip-hop 2
    15:30 - 17:00
  • Hip-hop 1
    17:00 - 18:00
  • Maxi dance
    18:00 - 18:45
  • Pilates
    18:45 - 19:45
  • POLE DANCE
    20:00 - 21:15

Torek

  • ZLATA LETA
    10:00 - 11:00
  • Breakdance 2
    15:30 - 17:00
  • Mini balerina
    17:00 - 17:45
  • Balerina Tina
    17:45 - 18:45
  • Funkcionalna vadba za zdravo telo
    18:45 - 19:45
  • Družabni 1
    19:45 - 21:15

Sreda

  • Hip-hop 2
    15:30 - 17:00
  • Hip-hop 1
    17:00 - 18:00
  • KIDS Pole
    18:15 - 19:15
  • POLE DANCE
    19:15 - 20:30
  • POLE DANCE
    20:30 - 21:45

Četrtek

  • Joga
    10:00 - 11:00
  • Breakdance 2
    15:30 - 17:00
  • Breakdance 1
    17:00 - 18:00
  • Maxi gimnastika
    18:00 - 18:45
  • Funkcionalna vadba za zdravo telo
    18:45 - 19:45
  • Družabni 2
    19:45 - 21:30

Petek

  • ZLATA LETA
    10:00 - 11:00
  • POLE DANCE
    17:00 - 18:15
  • KIDS Pole
    18:15 - 19:15

Sobota

  • Praznovanje rojstnih dni
    10:00 - 22:00

Nedelja

  • Praznovanje rojstnih dni
    10:00 - 18:00
  • Funkcionalna vadba za zdravo telo
    20:30 - 21:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
10:00
Joga
10:00
11:00
Andreja
Joga
10:00
11:00
Andreja

Ponedeljek

  • Joga
    10:00 - 11:00

Četrtek

  • Joga
    10:00 - 11:00
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
Hip-hop 1
6-10 let
17:00
18:00
Anja
Hip-hop 1
6-10 let
17:00
18:00
Anja

Ponedeljek

  • Hip-hop 1
    17:00 - 18:00

Sreda

  • Hip-hop 1
    17:00 - 18:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
15:00
Hip-hop 2
11+ let
15:30
17:00
Anja
Hip-hop 2
11+ let
15:30
17:00
Anja
16:00

Ponedeljek

  • Hip-hop 2
    15:30 - 17:00

Sreda

  • Hip-hop 2
    15:30 - 17:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
POLE DANCE
17:00
18:15
Anja Šivic
18:00
19:00
POLE DANCE
19:15
20:30
Anja Šivic

POLE DANCE
20:30
21:45
Anja Šivic
20:00
POLE DANCE
20:00
21:15
Anja Šivic
21:00

Ponedeljek

  • POLE DANCE
    20:00 - 21:15

Sreda

  • POLE DANCE
    19:15 - 20:30
  • POLE DANCE
    20:30 - 21:45

Petek

  • POLE DANCE
    17:00 - 18:15
No events available!
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
Maxi gimnastika
3-6 let
18:00
18:45
Urška

Četrtek

  • Maxi gimnastika
    18:00 - 18:45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
Pilates
18:45
19:45
Ajda Kolman
19:00

Ponedeljek

  • Pilates
    18:45 - 19:45
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
15:00
Breakdance 2
8+ let
15:30
17:00
Kamenko
Breakdance 2
8+ let
15:30
17:00
Kamenko
16:00

Torek

  • Breakdance 2
    15:30 - 17:00

Četrtek

  • Breakdance 2
    15:30 - 17:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
Breakdance 1
6+ let
17:00
18:00
Kamenko

Četrtek

  • Breakdance 1
    17:00 - 18:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
10:00
ZLATA LETA
50 plus
10:00
11:00
Urška
ZLATA LETA
50 plus
10:00
11:00
Urška

Torek

  • ZLATA LETA
    10:00 - 11:00

Petek

  • ZLATA LETA
    10:00 - 11:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
Funkcionalna vadba za zdravo telo
ZBIRAMO PRIJAVE
18:45
19:45
Funkcionalna vadba za zdravo telo
ZBIRAMO PRIJAVE
18:45
19:45
19:00
20:00
Funkcionalna vadba za zdravo telo
ZBIRAMO PRIJAVE
20:30
21:30
21:00

Torek

  • Funkcionalna vadba za zdravo telo
    18:45 - 19:45

Četrtek

  • Funkcionalna vadba za zdravo telo
    18:45 - 19:45

Nedelja

  • Funkcionalna vadba za zdravo telo
    20:30 - 21:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
Mini balerina
3-5 let
17:00
17:45
Neja

Torek

  • Mini balerina
    17:00 - 17:45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
Balerina Tina
6 plus let
17:45
18:45
Neja
18:00

Torek

  • Balerina Tina
    17:45 - 18:45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19:00
Družabni 1
19:45
21:15
Jože Kukman
20:00
21:00

Torek

  • Družabni 1
    19:45 - 21:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
10:00
Praznovanje rojstnih dni
10:00
22:00
Praznovanje rojstnih dni
10:00
18:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00

Sobota

  • Praznovanje rojstnih dni
    10:00 - 22:00

Nedelja

  • Praznovanje rojstnih dni
    10:00 - 18:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19:00
Družabni 2
19:45
21:30
Jože Kukman
20:00
21:00

Četrtek

  • Družabni 2
    19:45 - 21:30
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
KIDS Pole
6 + let
18:15
19:15
Anja Šivic
KIDS Pole
6+ let
18:15
19:15
Anja Šivic
19:00

Sreda

  • KIDS Pole
    18:15 - 19:15

Petek

  • KIDS Pole
    18:15 - 19:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
Maxi dance
3-6 let
18:00
18:45
Anja

Ponedeljek

  • Maxi dance
    18:00 - 18:45
No events available!
No events available!