URNIKI GROSUPLJE 2017/2018

//URNIKI GROSUPLJE 2017/2018
URNIKI GROSUPLJE 2017/2018 2017-08-21T14:27:01+00:00

LOKACIJA: Športna dvorana Brinje (velika plesna)

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Cheerdance otroška začetna
8-12 let
15:00
16:30
Teja

Mini tekmovalna
6-7 let
16:30
18:00
Teja
Breakdance 1
6-10 let
15:00
16:00
Kamenko
HIP-HOP 1
6-10 let
15:00
16:00
Klara
16:00
HIP-HOP 2
11+ let
16:00
17:30
Klara

Breakdance 2
8+ let
17:30
19:00
Kamenko
Breakdance 2
8+ let
16:00
17:30
Kamenko

Mini dance
2-3 leta
17:30
18:15
Nina

Maxi dance
4-5 let
18:15
19:00
Nina
Cheerdance otroška začetna
8-12 let
16:00
17:30
Teja

Mini tekmovalna
6-7 let
17:30
19:00
Teja
HIP-HOP 2
11+ let
16:00
17:15
Klara

Balet
Mini balerina 3-6 let
17:15
18:00
Rebeka
17:00
18:00
Balet
Balerina Tina 6-10 let
18:00
19:00
Rebeka

Ponedeljek

  • HIP-HOP 2
    16:00 - 17:30
  • Breakdance 2
    17:30 - 19:00

Torek

  • Cheerdance otroška začetna
    15:00 - 16:30
  • Mini tekmovalna
    16:30 - 18:00

Sreda

  • Breakdance 1
    15:00 - 16:00
  • Breakdance 2
    16:00 - 17:30
  • Mini dance
    17:30 - 18:15
  • Maxi dance
    18:15 - 19:00

Četrtek

  • Cheerdance otroška začetna
    16:00 - 17:30
  • Mini tekmovalna
    17:30 - 19:00

Petek

  • HIP-HOP 1
    15:00 - 16:00
  • HIP-HOP 2
    16:00 - 17:15
  • Balet
    17:15 - 18:00
  • Balet
    18:00 - 19:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
HIP-HOP 1
6-10 let
15:00
16:00
Klara

Petek

  • HIP-HOP 1
    15:00 - 16:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
16:00
HIP-HOP 2
11+ let
16:00
17:30
Klara
HIP-HOP 2
11+ let
16:00
17:15
Klara
17:00

Ponedeljek

  • HIP-HOP 2
    16:00 - 17:30

Petek

  • HIP-HOP 2
    16:00 - 17:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
16:00
Breakdance 2
8+ let
16:00
17:30
Kamenko
17:00
Breakdance 2
8+ let
17:30
19:00
Kamenko
18:00

Ponedeljek

  • Breakdance 2
    17:30 - 19:00

Sreda

  • Breakdance 2
    16:00 - 17:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
16:00
Mini tekmovalna
6-7 let
16:30
18:00
Teja
17:00
Mini tekmovalna
6-7 let
17:30
19:00
Teja
18:00

Torek

  • Mini tekmovalna
    16:30 - 18:00

Četrtek

  • Mini tekmovalna
    17:30 - 19:00
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Cheerdance otroška začetna
8-12 let
15:00
16:30
Teja
16:00
Cheerdance otroška začetna
8-12 let
16:00
17:30
Teja
17:00

Torek

  • Cheerdance otroška začetna
    15:00 - 16:30

Četrtek

  • Cheerdance otroška začetna
    16:00 - 17:30
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17:00
Mini dance
2-3 leta
17:30
18:15
Nina
18:00

Sreda

  • Mini dance
    17:30 - 18:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
18:00
Maxi dance
4-5 let
18:15
19:00
Nina

Sreda

  • Maxi dance
    18:15 - 19:00
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17:00
Balet
Mini balerina 3-6 let
17:15
18:00
Rebeka
18:00
Balet
Balerina Tina 6-10 let
18:00
19:00
Rebeka

Petek

  • Balet
    17:15 - 18:00
  • Balet
    18:00 - 19:00
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Breakdance 1
6-10 let
15:00
16:00
Kamenko

Sreda

  • Breakdance 1
    15:00 - 16:00
No events available!

LOKACIJA: PIL Brezje pri Grosupljem (velika plesna)

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
09:00
FitBaby
0-3 mesece
09:30
10:30

FitBaby
3-6 mesecev
10:30
11:30

FitBaby
6-12 mesecev
11:30
12:30
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Tekmovalna otroška
8-11 let
15:00
16:30
Manca

Gimnastika otroci 1
6-10 let
16:30
17:30
Peter

Mini gimnastika
1-3 leta s starši
17:30
18:15
Peter

Maxi gimnastika
3-5 let
18:15
19:00
Peter
Tekmovalna otroška
8-11 let
15:00
17:00
Manca
Tekmovalna mladinska
12-15 let
15:00
16:30
Maša

Tekmovalna otroška
8-11 let
16:30
18:00
Manca
Tekmovalna mladinska
12-15 let
15:00
17:00
Maša
16:00
Tekmovalna mladinska
12-15 let
16:00
18:00
Maša
17:00
Tekmovalna članska
16+ let
17:00
19:00
Nina
18:00
Tekmovalna članska
16+ let
18:00
20:00
Nina
19:00
Tekmovalna mladinska
12-15 let
19:00
20:30
Maša
20:00
Tekmovalna članska
16+ let
20:00
21:30
Nina
CHEER MAME
Odrasli
20:00
21:00
Nina
21:00

Ponedeljek

  • Tekmovalna otroška
    15:00 - 16:30
  • Gimnastika otroci 1
    16:30 - 17:30
  • Mini gimnastika
    17:30 - 18:15
  • Maxi gimnastika
    18:15 - 19:00
  • Tekmovalna mladinska
    19:00 - 20:30

Torek

  • FitBaby
    09:30 - 10:30
  • FitBaby
    10:30 - 11:30
  • FitBaby
    11:30 - 12:30
  • Tekmovalna otroška
    15:00 - 17:00
  • Tekmovalna članska
    20:00 - 21:30

Sreda

  • Tekmovalna mladinska
    16:00 - 18:00
  • Tekmovalna članska
    18:00 - 20:00
  • CHEER MAME
    20:00 - 21:00

Četrtek

  • Tekmovalna mladinska
    15:00 - 16:30
  • Tekmovalna otroška
    16:30 - 18:00

Petek

  • Tekmovalna mladinska
    15:00 - 17:00
  • Tekmovalna članska
    17:00 - 19:00
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
16:00
Gimnastika otroci 1
6-10 let
16:30
17:30
Peter
17:00

Ponedeljek

  • Gimnastika otroci 1
    16:30 - 17:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17:00
Mini gimnastika
1-3 leta s starši
17:30
18:15
Peter
18:00

Ponedeljek

  • Mini gimnastika
    17:30 - 18:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
18:00
Maxi gimnastika
3-5 let
18:15
19:00
Peter

Ponedeljek

  • Maxi gimnastika
    18:15 - 19:00
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
09:00
FitBaby
0-3 mesece
09:30
10:30

FitBaby
3-6 mesecev
10:30
11:30

FitBaby
6-12 mesecev
11:30
12:30
10:00
11:00
12:00

Torek

  • FitBaby
    09:30 - 10:30
  • FitBaby
    10:30 - 11:30
  • FitBaby
    11:30 - 12:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17:00
Tekmovalna članska
16+ let
17:00
19:00
Nina
18:00
Tekmovalna članska
16+ let
18:00
20:00
Nina
19:00
20:00
Tekmovalna članska
16+ let
20:00
21:30
Nina
21:00

Torek

  • Tekmovalna članska
    20:00 - 21:30

Sreda

  • Tekmovalna članska
    18:00 - 20:00

Petek

  • Tekmovalna članska
    17:00 - 19:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
20:00
CHEER MAME
Odrasli
20:00
21:00
Nina

Sreda

  • CHEER MAME
    20:00 - 21:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Tekmovalna mladinska
12-15 let
15:00
16:30
Maša
Tekmovalna mladinska
12-15 let
15:00
17:00
Maša
16:00
Tekmovalna mladinska
12-15 let
16:00
18:00
Maša
17:00
18:00
19:00
Tekmovalna mladinska
12-15 let
19:00
20:30
Maša
20:00

Ponedeljek

  • Tekmovalna mladinska
    19:00 - 20:30

Sreda

  • Tekmovalna mladinska
    16:00 - 18:00

Četrtek

  • Tekmovalna mladinska
    15:00 - 16:30

Petek

  • Tekmovalna mladinska
    15:00 - 17:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Tekmovalna otroška
8-11 let
15:00
16:30
Manca
Tekmovalna otroška
8-11 let
15:00
17:00
Manca
16:00
Tekmovalna otroška
8-11 let
16:30
18:00
Manca
17:00

Ponedeljek

  • Tekmovalna otroška
    15:00 - 16:30

Torek

  • Tekmovalna otroška
    15:00 - 17:00

Četrtek

  • Tekmovalna otroška
    16:30 - 18:00
No events available!

LOKACIJA: PIL Brezje pri Grosupljem (velika telovadnica)

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Gimnastika cheer mini & otroška
6-11 let
15:00
16:30
Maša, Manca & Teja
16:00
17:00
18:00
19:00
Tekmovalna članska + gimnastika
PIL - velika telovadnica
19:30
21:30
Nina
20:00
21:00

Ponedeljek

  • Tekmovalna članska + gimnastika
    19:30 - 21:30

Sreda

  • Gimnastika cheer mini & otroška
    15:00 - 16:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
19:00
Tekmovalna članska + gimnastika
PIL - velika telovadnica
19:30
21:30
Nina
20:00
21:00

Ponedeljek

  • Tekmovalna članska + gimnastika
    19:30 - 21:30
No events available!
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Gimnastika cheer mini & otroška
6-11 let
15:00
16:30
Maša, Manca & Teja
16:00

Sreda

  • Gimnastika cheer mini & otroška
    15:00 - 16:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!