URNIKI 2017/2018

/URNIKI 2017/2018
URNIKI 2017/2018 2017-08-21T14:36:18+00:00

LJUBLJANA – Plesni Studio Tina (Litijska cesta 38)

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
10:00
Joga
10:00
11:00
Andreja
Joga
10:00
11:00
Andreja
Praznovanje rojstnih dni
10:00
22:00
Praznovanje rojstnih dni
10:00
18:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
Hip-hop 2
11+ let
15:30
17:00
Anja
Breakdance 2
8+ let
15:30
17:00
Kamenko
Hip-hop 2
11+ let
15:30
17:00
Anja
Breakdance 2
8+ let
15:30
17:00
Kamenko
16:00
17:00
Hip-hop 1
6-10 let
17:00
18:00
Anja
Mini balerina
3-5 let
17:00
17:45
Neja

Balerina Tina
6 plus let
17:45
18:45
Neja
Hip-hop 1
6-10 let
17:00
18:00
Anja
POLE DANCE
17:00
18:15
Anja Šivic

KIDS Pole
6+ let
18:15
19:15
Anja Šivic
18:00
Maxi dance
3-6 let
18:00
18:45
Anja

Pilates
18:45
19:45
Ajda Kolman
KIDS Pole
6 + let
18:15
19:15
Anja Šivic

POLE DANCE
19:15
20:30
Anja Šivic

POLE DANCE
20:30
21:45
Anja Šivic
Maxi gimnastika
3-6 let
18:00
18:45
Urška
19:00
Družabni 1
19:45
21:15
Jože Kukman
Družabni 2
19:45
21:30
Jože Kukman
20:00
POLE DANCE
20:00
21:15
Anja Šivic
21:00

Ponedeljek

  • Joga
    10:00 - 11:00
  • Hip-hop 2
    15:30 - 17:00
  • Hip-hop 1
    17:00 - 18:00
  • Maxi dance
    18:00 - 18:45
  • Pilates
    18:45 - 19:45
  • POLE DANCE
    20:00 - 21:15

Torek

  • Breakdance 2
    15:30 - 17:00
  • Mini balerina
    17:00 - 17:45
  • Balerina Tina
    17:45 - 18:45
  • Družabni 1
    19:45 - 21:15

Sreda

  • Hip-hop 2
    15:30 - 17:00
  • Hip-hop 1
    17:00 - 18:00
  • KIDS Pole
    18:15 - 19:15
  • POLE DANCE
    19:15 - 20:30
  • POLE DANCE
    20:30 - 21:45

Četrtek

  • Joga
    10:00 - 11:00
  • Breakdance 2
    15:30 - 17:00
  • Maxi gimnastika
    18:00 - 18:45
  • Družabni 2
    19:45 - 21:30

Petek

  • POLE DANCE
    17:00 - 18:15
  • KIDS Pole
    18:15 - 19:15

Sobota

  • Praznovanje rojstnih dni
    10:00 - 22:00

Nedelja

  • Praznovanje rojstnih dni
    10:00 - 18:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
10:00
Joga
10:00
11:00
Andreja
Joga
10:00
11:00
Andreja

Ponedeljek

  • Joga
    10:00 - 11:00

Četrtek

  • Joga
    10:00 - 11:00
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
Hip-hop 1
6-10 let
17:00
18:00
Anja
Hip-hop 1
6-10 let
17:00
18:00
Anja

Ponedeljek

  • Hip-hop 1
    17:00 - 18:00

Sreda

  • Hip-hop 1
    17:00 - 18:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
15:00
Hip-hop 2
11+ let
15:30
17:00
Anja
Hip-hop 2
11+ let
15:30
17:00
Anja
16:00

Ponedeljek

  • Hip-hop 2
    15:30 - 17:00

Sreda

  • Hip-hop 2
    15:30 - 17:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
POLE DANCE
17:00
18:15
Anja Šivic
18:00
19:00
POLE DANCE
19:15
20:30
Anja Šivic

POLE DANCE
20:30
21:45
Anja Šivic
20:00
POLE DANCE
20:00
21:15
Anja Šivic
21:00

Ponedeljek

  • POLE DANCE
    20:00 - 21:15

Sreda

  • POLE DANCE
    19:15 - 20:30
  • POLE DANCE
    20:30 - 21:45

Petek

  • POLE DANCE
    17:00 - 18:15
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
Maxi gimnastika
3-6 let
18:00
18:45
Urška

Četrtek

  • Maxi gimnastika
    18:00 - 18:45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
Pilates
18:45
19:45
Ajda Kolman
19:00

Ponedeljek

  • Pilates
    18:45 - 19:45
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
15:00
Breakdance 2
8+ let
15:30
17:00
Kamenko
Breakdance 2
8+ let
15:30
17:00
Kamenko
16:00

Torek

  • Breakdance 2
    15:30 - 17:00

Četrtek

  • Breakdance 2
    15:30 - 17:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
Mini balerina
3-5 let
17:00
17:45
Neja

Torek

  • Mini balerina
    17:00 - 17:45
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
17:00
Balerina Tina
6 plus let
17:45
18:45
Neja
18:00

Torek

  • Balerina Tina
    17:45 - 18:45
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19:00
Družabni 1
19:45
21:15
Jože Kukman
20:00
21:00

Torek

  • Družabni 1
    19:45 - 21:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
10:00
Praznovanje rojstnih dni
10:00
22:00
Praznovanje rojstnih dni
10:00
18:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00

Sobota

  • Praznovanje rojstnih dni
    10:00 - 22:00

Nedelja

  • Praznovanje rojstnih dni
    10:00 - 18:00
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
19:00
Družabni 2
19:45
21:30
Jože Kukman
20:00
21:00

Četrtek

  • Družabni 2
    19:45 - 21:30
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
KIDS Pole
6 + let
18:15
19:15
Anja Šivic
KIDS Pole
6+ let
18:15
19:15
Anja Šivic
19:00

Sreda

  • KIDS Pole
    18:15 - 19:15

Petek

  • KIDS Pole
    18:15 - 19:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja
18:00
Maxi dance
3-6 let
18:00
18:45
Anja

Ponedeljek

  • Maxi dance
    18:00 - 18:45
No events available!
No events available!

 

GROSUPLJE: Športna dvorana Brinje (Ljubljanska cesta 40a)

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Breakdance 1
6-10 let
15:00
16:00
Kamenko
16:00
Breakdance 2
8+ let
16:00
17:30
Kamenko

Mini dance
2-3 leta
17:30
18:15
Nina

Maxi dance
4-5 let
18:15
19:00
Nina
17:00
Breakdance 2
8+ let
17:30
19:00
Kamenko
Balet
Mini balerina 3-6 let
17:15
18:00
Rebeka
18:00
Balet
Balerina Tina 6-10 let
18:00
19:00
Rebeka

Ponedeljek

  • Breakdance 2
    17:30 - 19:00

Sreda

  • Breakdance 1
    15:00 - 16:00
  • Breakdance 2
    16:00 - 17:30
  • Mini dance
    17:30 - 18:15
  • Maxi dance
    18:15 - 19:00

Petek

  • Balet
    17:15 - 18:00
  • Balet
    18:00 - 19:00
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
16:00
Breakdance 2
8+ let
16:00
17:30
Kamenko
17:00
Breakdance 2
8+ let
17:30
19:00
Kamenko
18:00

Ponedeljek

  • Breakdance 2
    17:30 - 19:00

Sreda

  • Breakdance 2
    16:00 - 17:30
No events available!
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17:00
Mini dance
2-3 leta
17:30
18:15
Nina
18:00

Sreda

  • Mini dance
    17:30 - 18:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
18:00
Maxi dance
4-5 let
18:15
19:00
Nina

Sreda

  • Maxi dance
    18:15 - 19:00
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17:00
Balet
Mini balerina 3-6 let
17:15
18:00
Rebeka
18:00
Balet
Balerina Tina 6-10 let
18:00
19:00
Rebeka

Petek

  • Balet
    17:15 - 18:00
  • Balet
    18:00 - 19:00
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Breakdance 1
6-10 let
15:00
16:00
Kamenko

Sreda

  • Breakdance 1
    15:00 - 16:00
No events available!

 

GROSUPLJE: PIL Brezje pri Grosupljem plesna dvorana (Brezje pri Grosupljem 34)

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
09:00
FitBaby
0-3 mesece
09:30
10:30

FitBaby
3-6 mesecev
10:30
11:30

FitBaby
6-12 mesecev
11:30
12:30
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Gimnastika otroci 1
6-10 let
16:30
17:30
Peter

Mini gimnastika
1-3 leta s starši
17:30
18:15
Peter

Maxi gimnastika
3-5 let
18:15
19:00
Peter
17:00
18:00

Ponedeljek

  • Gimnastika otroci 1
    16:30 - 17:30
  • Mini gimnastika
    17:30 - 18:15
  • Maxi gimnastika
    18:15 - 19:00

Torek

  • FitBaby
    09:30 - 10:30
  • FitBaby
    10:30 - 11:30
  • FitBaby
    11:30 - 12:30
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
16:00
Gimnastika otroci 1
6-10 let
16:30
17:30
Peter
17:00

Ponedeljek

  • Gimnastika otroci 1
    16:30 - 17:30
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17:00
Mini gimnastika
1-3 leta s starši
17:30
18:15
Peter
18:00

Ponedeljek

  • Mini gimnastika
    17:30 - 18:15
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
18:00
Maxi gimnastika
3-5 let
18:15
19:00
Peter

Ponedeljek

  • Maxi gimnastika
    18:15 - 19:00
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
09:00
FitBaby
0-3 mesece
09:30
10:30

FitBaby
3-6 mesecev
10:30
11:30

FitBaby
6-12 mesecev
11:30
12:30
10:00
11:00
12:00

Torek

  • FitBaby
    09:30 - 10:30
  • FitBaby
    10:30 - 11:30
  • FitBaby
    11:30 - 12:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!

 

LOKACIJA: PIL Brezje pri Grosupljem (velika telovadnica)

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Gimnastika cheer mini & otroška
6-11 let
15:00
16:30
Maša, Manca & Teja
16:00

Sreda

  • Gimnastika cheer mini & otroška
    15:00 - 16:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
15:00
Gimnastika cheer mini & otroška
6-11 let
15:00
16:30
Maša, Manca & Teja
16:00

Sreda

  • Gimnastika cheer mini & otroška
    15:00 - 16:30
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!
No events available!